Informacje


Producentem programów jest:

Yarston s.c.

ul. Tęczowa 65

53-601 Wrocław

tel: 71 78 18 720


      Kancelaria prawno-informatyczna Yarston s.c. została założona w roku 1989. Specjalizuje się w pełnym oprogramowaniu dla firm obejmującym: bhp, windykację należności, pozwy internetowe, CRM, haccp, przepisy prawne, fakturowanie, księgowość, kadry, płace, a także w zaawansowanych technicznie projektach internetowych.

  Są to programy najczęściej oparte o algorytmy wynikające z przepisów prawa.

    Wśród blisko 10.000  użytkowników oprogramowania są  wielkie i znane firmy takie jak koncern naftowy, elektrownie, firmy konsultingowe, wyższe uczelnie, firmy windykacyjne oraz bardzo dużo mniejszych. To unikalne oprogramowanie zdobyło znaczącą pozycję w Polsce, a przez wielu jest uznawane za najlepsze na rynku.

   Oprogramowanie jest bardzo przyjazne,  łatwe w obsłudze i intuicyjne. Bardzo cenione za zawartość merytoryczną.   Programy mają nowoczesną 3-warstwową architekturę, pracują w sieci, a poprzez internet, nawet w różnych miejscowościach. Jest wykorzystywane są do kształcenia studentów.

   Obecnie firma specjalizuje się również w tworzeniu narzędzi do budowy specjalistycznych stron internetowych - kreatorów stron WWW. W wyszukiwarkach używanych na stronach WWW stosowany jest autorski system NSB pozwalający na bardzo wygodne przeszukiwanie długich list wielopoziomowych.